Zegarki Cluse – niezbędne w kolekcji każdej kobiety

Businesswoman late for appointment in car while driver is annoyed

Damskie zegarki marki Cluse słusznie kojarzą się nam z wyznaczaniem trendów w swojej kategorii. Obecnie wiele zegarków tej właśnie marki – które znaleźć możemy w sklepie Otozegarki https://www.otozegarki.pl/zegarki/cluse – podbiło serca tysięcy kobiet na całym świecie. Przyjrzyjmy się dokładniej najważniejszym trendom, jakie dominują wśród supermodnych zegarków Cluse.

Pleciona, metalowa bransoleta – lekkość idąca w parze z elegancją

Jeżeli mamy sentyment do metalowych bransolet w zegarkach, ale ich klasyczne formy wydają się nam zbyt ciężkie, warto przekonać się do super modnych bransolet plecionych. Są one wizualnie niesamowicie lekkie, co czyni je idealnym dopełnieniem codziennym kobiecych stylizacji. Metalowe elementy tego typu bransolet ponadto pięknie mienią się w każdym świetle, co nadaje zegarkowi niekłamanego uroku. Szczególnie godne uwagi są modele na plecionych bransoletach, które łączą w sobie więcej niż jeden kolor. Fantastycznie prezentuje się na przykład połączenie chłodnego srebra z ciepłym różowym złotem.

A może warto wybrać zegarek ze zdobioną tarczą?

Tarcze zegarków dla kobiet nie muszą już być nudne i jednolite. Doskonale widać to w tych modelach marki Cluse, których tarcze posiadają efektowne zdobienia. Wzorem, który bije obecnie rekordy popularności właśnie na tarczach zegarków, jest wszechobecny wręcz marmurkowy deseń. Jego biało-szara kolorystyka sprawia, że wizualnie pasuje on do każdego paska, bez względu na jego barwę oraz rodzaj wykorzystanego materiału. Wybór marmurkowego zdobienia na tarczy zagwarantuje nam, że zegarek, który wybraliśmy, będzie przykuwał uwagę niezależnie od okoliczności.

Skórzany pasek zawsze w modzie

Zegarek na skórzanych pasku powinien obowiązkowo znaleźć się w zbiorach każdej pani, niezależnie od jej wieku czy też ulubionego stylu ubierania. Na szczęście obecnie ogromna różnorodność kolorów i wykończeń skórzanych pasków w zegarkach marki Cluse sprawia, że zegarek taki można dopasować każdego dnia do wszystkich strojów czy też dodatków. Poza całkowicie gładkimi, a jednocześnie niesamowicie miękkimi paskami ze skóry, zegarki te są dostępne również na paskach z subtelną, ale wyrazistą fakturką. W efekcie zegarek tak ozdobiony staje się jeszcze bardziej ozdobny i z powodzeniem zastąpić może na nadgarstku bransoletkę.

Kwadratowa tarcza? Czemu nie!

Niesamowicie ważne miejsce w asortymencie marki Cluse zajmuję damskie zegarki, które posiadają niekonwencjonalną, kwadratową tarczę. Rozwiązanie to dodaje zegarkom nowoczesnego charakteru, który tak bardzo cenią sobie niektóre panie. Oprócz tego kwadratowa tarcza sprawi, że dodatek, jakim jest zegarek będzie bardziej zwracał na siebie uwagę, co docenią zwłaszcza kobiety, które lubią na co dzień i od święta być w centrum uwagi.

Kategorie
Inne