Uzdolnieni polscy graficy, którzy podbijają świat mody

W obecnych czasach świat mody podbija wielu uzdolnionych polskich grafików. Warto zapoznać się z listą najpopularniejszych nazwisk, a także dowiedzieć nieco więcej na temat poszczególnych ilustratorów mody, których grafiki zachwycają swoim wyjątkowym charakterem.

Olka Osadzińska

Wśród najbardziej uzdolnionych polskich grafików, którzy podbijają świat mody, można wskazać przede wszystkim Olkę Osadzińską. Ilustratorka brała udział w szeregu zróżnicowanych projektów dotyczących mody. Była to między innymi współpraca z marką Reebok, która polegała na działaniach związanych z tworzeniem projektu butów Workout Mid. Ilustracje autorki publikowane były w najpopularniejszych magazynach z modą. Oprócz tego Olka Osadzińska wiele razy pełniła funkcję mentora podczas licznych warsztatów związanych z modą.

Elena Ciuprina

Kolejną osobą, która podbija swoimi grafikami świat mody, bez wątpienia jest Elena Ciuprina. Autorka pochodzi z Mołdawii i zajmuje się projektowaniem graficznym oraz tworzeniem ilustracji. W jej pracach można znaleźć liczne nawiązania do sztuk malarskich, a także zabawy barwami. Elena Ciuprina podejmowała liczne współprace z markami modowymi, wśród których można wymienić na przykład takie firmy jak Ray Ban lub Swarovski. Oprócz tego stworzyła również kalendarz dla każdej fanki modnego stylu życia.

Magda Antoniuk

Magda Antoniuk to kolejna polska ilustratorka mody, na którą warto zwrócić uwagę. W jej stylu można zauważyć sporą dbałość o detale, a także idealne dopracowywanie każdego elementu, który znajduje się na ilustracji. W portfolio Magdy Antoniuk można znaleźć czarno-białe grafiki, które zachwycają świat mody. Autorka podejmowała liczne współprace z markami takimi jak na przykład Gucci lub Paul Smith Jeans.

Tomek Sadurski

Kolejnym uzdolnionym polskim grafikiem zajmującym się modą jest Tomek Sadurski. Autor ma niebanalny styl oraz lubi eksperymentować podczas tworzenia swoich prac. Dzięki temu możliwe jest powstawanie fantastycznych oraz bardzo zróżnicowanych kompozycji. Jego liczne grafiki publikowane były zarówno w polskich, jak i zagranicznych magazynach modowych. Idealnie nadają się jako grafiki na koszulki męskie, ponieważ zachwycają swoim niepowtarzalnym charakterem.

Mateusz Suda

Wśród najwybitniejszych polskich artystów związanych z modą nie można również pominąć takiej osoby jak Mateusz Suda. Jest on ilustratorem oraz artystą, który uwielbia eksperymentować podczas tworzenia swoich prac. Autor szeroko współpracował z licznymi markami modowymi, które były zachwycone jego talentem. Wśród nich można na przykład wymienić firmę Mohito lub Simple.

Anna Halarewicz

Anna Halarewicz jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych na kierunku grafika. Współpracuje z wieloma prestiżowymi markami, takimi jak na przykład Femi Stories oraz Mohito. Oprócz tego jej prace można znaleźć i podziwiać w licznych magazynach modowych, głównie w „Viva Moda”, „Twój Styl”, a także „Elle”. Jej prace zachwycają swoim niepowtarzalnym charakterem oraz niebanalnością i dlatego cieszą się tak dużą popularnością.

Kategorie
Moda