Klasyka: małe czarne… kapelusze!

Proszę Państwa – przyszła jesień. Najwdzięczniejszy czas dla kapeluszy. Odpowiednio dobrane nakrycie głowy to atrybut stylizacji, który zawsze wyróżnia z tłumu, a jednocześnie świadczy o wyczuciu i dobrym guście. Tak, jak klasyczne sukienki – „małe czarne”, w praktyce często sprawdzają się „małe czarne” kapelusze.

Warto nosić je na co dzień. W zależności od charakteru stylizacji mogą być one niewielkie, zgrabne, z twardymi rondami, lub bardziej widowiskowe – z szerokimi, miękkimi rondami i różnymi ozdobami, np. kolorowymi taśmami, skórzanymi paskami lub dekoracjami z piór.

Takie kapelusze można znaleźć na przykład w najnowszej kolekcji marki Pierre Cardin, zaprojektowanej i zrealizowanej przez Skoczowską Fabrykę Kapeluszy Polkap. Seria obejmuje 19 (w tym 2 rodzaje kaszkietu) kapeluszy męskich, 9 kapeluszy damskich oraz 2 kapelusiki dziecięce (dla dziewczynki i chłopca). Wspólnym mianownikiem tej prestiżowej kolekcji jest perfekcyjne wykonanie każdego modelu. Polkap produkuje kapelusze z najwyższej jakości surowca: wełny australijskiej o wykończeniu gładkim i puchu króliczego o wykończeniu powierzchni welurowym, zamszowym. Zdobienia kapeluszy wykonuje włoskimi taśmami, piórami, paskami i satynami. Wszystkie te elementy były dobierane specjalnie do tej kolekcji, z myślą o wkomponowaniu się w styl Pierre Cardin.

Rozważając wybór kapelusza z oferty Pierre Cardin, trzeba pamiętać, że ten mistrz mody słynie z awangardowego stylu, manifestowanego poprzez zabawę krojem i kolorystyką. Marka oferuje kreacje na miarę współczesnych odbiorców, wyróżniające się zarówno wzornictwem, jak i jakością. W związku z tym nie inaczej prezentuje się nowa kolekcja kapeluszy, która harmonijnie wpisuje się w preferowaną przez Pierre Cardin stylistykę. Ze względu na oryginalność fasonów oraz bogate doświadczenie zarówno marki, jak i producenta, warto zainspirować się właśnie tą ofertą i z niej skorzystać.

Kategorie
Moda