Zdrowa i bez wyprysków – idealna cera dzięki masce oczyszczającej Art of Skin

Wyciąg z drzewa herbacianego i ekstrakt z wierzby to aktywne składniki o właściwościach oczyszczających. Idealnie sprawdzają się w pielęgnacji skóry tłustej. Marka Art of Skin połączyła je ze sobą i stworzyła maskę peel off dedykowaną posiadaczkom cery skłonnej do niedoskonałości.

Maska oczyszczająca Art of Skin to remedium na problemy tłustej skóry twarzy. Najważniejszym składnikiem produktu jest wyciąg z drzewa herbacianego. Dzięki swoim właściwościom leczniczym i pielęgnacyjnym jest coraz częściej wykorzystywany w kosmetyce. Ma oczyszczające oraz immunostymulujące działanie na skórę. Ze względu na bakteriobójcze i przeciwzapalne właściwości, olejek z drzewa herbacianego jest stosowany w kosmetykach przeznaczonych do pielęgnacji cery trądzikowej. W składzie maski oczyszczającej Art of Skin wyciąg z drzewa herbacianego został uzupełniony o ekstrakt z wierzby, który nie tylko głęboko oczyszcza, ale ponadto naturalnie łagodzi podrażnienia. Reguluje wydzielanie sebum i bierze aktywny udział w procesach metabolicznych skóry.

Maska ma naturalny skład – nie zawiera parabenów, sztucznych barwników czy GMO. Produkty o podobnym składzie wykorzystywane są w salonach kosmetycznych. Z Art of Skin można urządzić sobie profesjonalne SPA w domowym zaciszu.

Polscy pacjenci muszą walczyć – nadal są leczeni gorzej, niż pozwala na to współczesna medycyna i światowe standardy. Wygrają tylko jeśli ich wesprzemy.

„Tsunami onkologiczne” w Polsce nie traci na sile, a pacjenci onkologiczni wciąż muszą walczyć o leczenie zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej. Statystyki są bezlitosne – co czwarty z nas zachoruje na raka, a co piąty umrze z powodu nowotworu. Z roku na rok liczba nowych przypadków nowotworów złośliwych stale rośnie, szacuje się, że w roku 2029 zwiększy się̨ ona do poziomu ponad 200 tysięcy. Wkrótce każdy z nas może się sam borykać z rakiem lub mieć osobę chorą wśród bliskich. Niestety obecnie przeciętny Polak ma o 20 proc. mniejsze szanse na przeżycie 5 lat z chorobą nowotworową w porównaniu z mieszkańcami innych krajów Europy. Efektywność leczenia w naszym kraju zmienia się w zbyt wolnym tempie, do tego występują duże nierówności w dostępie ze względu na poszczególne regiony. Są województwa, w których na 100 tys. mieszkańców przypada 1,2 lekarza onkologa. Nadal czekamy długo na badania np. ponad 250 dni na rezonans magnetyczny w opolskim. Pacjenci onkologiczni w Polsce mają też znacznie mniejszy dostęp do leków niż w pozostałych krajach Europy – raport z wiosny 2017 wskazuje, że na 19 analizowanych przypadków, tylko w jednym typie raka pacjenci mogli mieć pewność, że są leczeni zgodnie z osiągnięciami współczesnej medycyny. Leczenie nowotworu w Polsce oznacza wojnę i nieustającą walkę pacjentów onkologicznych. Walkę, na którą chorym zbyt często brakuje pieniędzy i która będą mogli wygrać tylko dzięki naszemu wsparciu. Fundacja Alivia kontynuuje kampanię „Wojna z rakiem”. Przekażmy 1% na działania Fundacji i jej podopiecznych. (…)

Kategorie
Polecane