Testowy zagęszczacz do włosów – Toppik Fibers 3g. Jak to działa?

Osoby borykające się z problemem łysienia czy przerzedzenia włosów sięgają po różne specyfiki. Na rynku znajdziemy wiele produktów, które mają nieść nam pomoc, jednym z nich jest testowy zagęszczacz do włosów Toppik Fibers. W tym artykule dowiesz się, czym on jest i jak radzi sobie z problemem rzadkich włosów.

Krótko o marce Toppik.

Na wstępie warto jest jednak uświadomić czym jest marka Toppik, gdyż posiadają oni bogaty wybór produktów do włosów, nie tylko zagęszczaczy. Toppik to tak naprawdę dziecko amerykańskiej firmy Spencer Forrest Inc. która specjalizuje się w dostarczaniu na rynku kosmetyków do włosów. Oprócz zagęszczacza do włosów wprowadzili oni – szampony, lakiery czy odżywki. Ich formuła to w dużej mierze wykorzystanie białka keratyny, czyli budulca, który znajdziemy w naszych włosach czy paznokciach. To również jest właśnie powód, dla którego produkty marki Toppik są tak skuteczne. Osoby borykające się z łysieniem czy ogólnie wypadaniem włosów, z pewnością powinny śledzić poczynania marki Toppik, gdyż wprowadzają oni na rynek cały czas nowe produkty, które pomogą Wam w leczeniu Waszego problemu.

Testowy zagęszczacz do włosów – co to jest?

Testowy zagęszczacz do włosów Toppik Fibers to produkt z wysoką zawartością drobinek keratyny w składzie, które przylegają do Twojej czupryny, pogrubiając ją. Jest to niezwykle innowacyjny kosmetyk, gdyż jako pierwszy wykorzystuje mikrowłókna, które nie przylegają do palców, grzebienia czy ubrań podczas dotykania. Zastosowanie produktu jest bardzo proste – wymaga tylko posypania swojej głowy w miejsce prześwitów, a następnie przeczesania włosów opuszkami palców. Efekt jest de facto natychmiastowy i cechuje się długą wytrzymałością i odpornością na deszcz, wiatr, śnieg czy pot. Jest to dodatkowo zupełnie bezpieczny produkt, który nie wywołuje alergii czy podrażnień – w końcu włosy każdego z nas są zbudowane z keratyny. Co jednak warto podkreślić – kosmetyk ten nie daje trwałego efektu pogrubienia włosów czy nie zniweluje całkowicie ich przerzedzenia. Rezultat może utrzymywać się przez tydzień lub dłużej, jednak po upływie danego okresu – musimy powtórzyć proces. Jest to jednakże doskonały kosmetyk dla osób, które podejmują się leczenia przerzedzenia włosów, ale jednocześnie chcą zachować dobry wygląd w jego trakcie. Warto jest go również połączyć z innymi produktami od Toppik, gdyż może to wywołać naprawdę spektakularny efekt pogrubienia czupryny czy odzyskania dawnego blasku. Co więcej, małe, testowe opakowanie Toppik Fibers 3g wystarcza na od trzech do pięciu użyć. Jeśli zatem nie jesteś przekonany co do skuteczności kosmetyku – zawsze możesz skorzystać z opcji mini i wypróbować jego działanie na sobie.

Jak wydłużyć efekt działania Toppik Fibers?

Aby zagęszczacz do włosów Toppik Fibers prezentował w pełni swoje możliwości, tj. wydłużył się czas jego działania, warto połączyć go z lakierem od tego samego producenta. Włókna keratyny, co prawda cechują się dużą przyczepnością do Twoich włosów oraz ich zagęszczeniem, jednak spryskanie włosów za pomocą Toppik Fiberhold znacznie polepszy ten efekt. Jeśli Twoje włosy ulegają przerzedzeniu lub wypadają, a tradycyjne kosmetyki Cię zawiodły – wypróbuj zagęszczacz do włosów i nie daj się kompleksom!

Testowy zagęszczacz do włosów Toppik Fibers 3g oraz inne kosmetyki tego producenta kupisz tutaj: https://www.dermago.pl/

Kategorie
Uroda