Prezent na Walentynki dla niego – 5 gadżetów erotycznych!

Wbrew pozorom gadżety erotyczne nie są zarezerwowane wyłącznie dla kobiet. Czołowi producenci oferują dziś również szeroki wybór zabawek erotycznych dla mężczyzn. Sprawdźmy, jakie męskie akcesoria erotyczne są najpopularniejsze i które z nich sprawdzą się idealnie jako walentynkowy prezent.

Prezent na walentynki dla niego – czy wybrać gadżet erotyczny?

To, czy gadżet erotyczny będzie dobrym prezentem dla Waszego partnera, to kwestia bardzo indywidualna. Wbrew pozorom to właśnie mężczyźni często podchodzą do tego tematu z większym skrępowaniem niż kobiety. Same musicie wiedzieć, jaka jest dynamika Waszego związku i życia intymnego i czy zabawka erotyczna dla niego to trafiony prezent. Na pewno nie ma sensu przekonywać kogoś na siłę i kupować tego rodzaju gadżetu mężczyźnie, który z całą pewnością nie chce ich używać. Z drugiej strony kupno takiego prezentu komuś niezdecydowanemu, może zachęcić go do eksperymentowania i otwarcia się na całkiem nowe doznania.

Najpopularniejsze erotyczne gadżety dla mężczyzn

Wielu z nas zabawki erotyczne nadal kojarzą się przede wszystkim z taką kategorią produktów jak wibratory dla kobiet. W rzeczywistości ofertą tego rodzaju akcesoriów jest bardzo zróżnicowana i skierowana zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Zobaczmy jakie gadżety erotyczne dla panów cieszą się największą popularnością i które z nich mogą stać się prezentem na Walentynki dla chłopaka czy męża.

  • Pierwszym pomysłem na walentynkowy prezent są wibratory dla par. Jak sama nazwa mówi, nie jest to typowo męski gadżet erotyczny, a raczej zabawka, którą możecie wykorzystać wspólnie. Wibrator dla par pozwala na stymulację obojga partnerów, zarówno w czasie gry wstępnej, jak i samego stosunku.
  • Bardzo popularnymi gadżetami erotycznymi dla mężczyzn są również pierścienie erekcyjne. Pozwalają one na przedłużenie stosunku oraz dłuższe utrzymanie silniejszej erekcji. Są bardzo proste w użyciu, a jeśli wybierzemy model wibrujący lub taki zaopatrzony w specjalne wypustki, to dostarczy on przyjemności również partnerce.
  • Do zabaw solo producenci gadżetów oferują szeroką ofertę masturbatorów dla mężczyzn. Są to zarówno gadżety z otwartą konstrukcją, pozwalającą na różne formy stymulacji, jak i zamknięte masturbatory typu Fleshlight®. Gadżety takie poza przyjemnością, pozwalają również na trening wytrzymałości i późniejsze przedłużenie stosunku z partnerką.
  • Już od kilku lat coraz więcej mówi się o męskim punkcie G. W przypadku panów punktem G jest gruczoł prostaty. Jego stymulacja może dać naprawdę zaskakujące efekty. Nic więc dziwnego, że renomowani producenci gadżetów erotycznych wyszli naprzeciw mężczyznom, którzy chcieliby zgłębić ten temat. Efektem tego było powstanie specjalnych masażerów prostaty, które pozwalają na stymulację męskiego punktu G.
  • Do swojego rodzaju gadżetów erotycznych możemy zaliczyć również różne intymne kosmetyki. Fajnym prezentem na Walentynki dla chłopaka może być więc olejek do intymnego masażu czy żel pobudzający. Większość sex shopów posiada obecnie szeroką ofertę intymnych kosmetyków i preparatów, wśród których na pewno znajdziecie coś odpowiedniego na Walentynki.

Szarfy do krępowania – pomysły na Walentynk

Jeśli nie jesteście przekonane, że gadżet erotyczny będzie dobrym prezentem na Walentynki dla Waszego partnera, mamy jeszcze jedną propozycję. Są to szarfy do krępowania, dzięki którym możecie przeżyć niezapomniany, wspólny walentynkowy wieczór. Całkiem spora liczba erotycznych fantazji związana jest z różnymi formami dominacji i uległości. Satynowe szarfy do krępowania będą świetnym pretekstem do wcielenia tych fantazji w życie. Szarfy do krępowania są zwykle wykonane z miłego w dotyku materiału i posiadają regulowane zapięcie. W sex shopach dostępne są również zestawy szarf do krępowania wraz z opaską na oczy. Ten prosty gadżet może zafundować Wam całkowicie nowe doznania. Każda ze stron może założyć opaskę na oczy i poddać się pieszczotom partnera.

źródło zdjęcia: stock.adobe.com
autor: Studio Romantic

Kategorie
Inne