Najlepsza ochrona przy obfitych miesiączkach

Side View Of A Woman Lying On Bed Having Stomach Pain

Właśnie umówiłaś się z przyjaciółką. Zaplanowałyście dzień pełen wrażeń. Wizyta w centrum handlowym, ploteczki przy kawie i lodach, a na koniec relaksująca wizyta w pobliskim aquaparku. Już dawno marzyłaś o takich atrakcjach i nie możesz się już ich doczekać, kiedy nagle zjawia się ona, nieplanowana i w najmniej oczekiwanym momencie, gotowa skutecznie pokrzyżować ci plany. Miesiączka, bo o niej mowa, powinna mieć swój regularny rytm, ale zdarza się, że pojawia się kilka dni wcześniej czy później. Natura niestety rządzi się swoimi prawami i trudno ją okiełznać. Można natomiast dobrze przygotować się na takie nieoczekiwane sytuacje i mieć zawsze przy sobie niezawodną ochronę, jaką dają tampony O.B. Ten wyjątkowy środek higieniczny daje najwyższy komfort i wygodę. Dzięki niemu nie trzeba rezygnować ze swoich planów i aktywnie spędzać czas, nawet podczas obfitej miesiączki.

Komfort, higiena i ochrona, której potrzebuje każda kobieta podczas tych trudnych dni

Krwawienie miesięczne to czas, w którym praktycznie każda kobieta czuje się mało komfortowo. Mogą mu bowiem towarzyszyć nieprzyjemne dolegliwości towarzyszące, które niekiedy potrafią nawet utrudnić normalne funkcjonowanie i wykonywanie codziennych obowiązków. Ból w dole brzucha, nieprzyjemne skurcze to objawy, które zwykle pojawiają się podczas miesiączki. Zdarza się jednak, że kobieta ma także nudności, wymioty, bóle głowy, krzyża, a także odczuwa nadmierne zmęczenie. Nie można nie wspomnieć o krwawieniu z pochwy, które zwykle jest dość intensywne, zwłaszcza w pierwszych dniach miesiączki, ale na szczęście jego intensywność z każdym kolejnym dniem się zmniejsza. Kiedy więc miesiączka jest obfita, a tradycyjne środki higieniczne nie dają pewności, warto sięgnąć po sprawdzony i niezwykle skuteczny środek, którym jest popularny tampon O.B. ProComfort Super Plus. Jest on w szczególności polecany kobietom, które mają intensywne i obfite krwawienia miesięczne i potrzebują wyjątkowej ochrony.

Skuteczna ochrona przy obfitych menstruacjach

Kobiety, których krwawienia miesięczne jest bardzo obfite, często rezygnują z normalnej aktywności, w obawie, że ich ochrona może zawieść. W przypadku tamponu o.b.® ProComfort™ super komfort nie muszą się o to martwić. Środek ten jest zaprojektowany w taki sposób, że gwarantuje najskuteczniejszą formę ochrony, nawet podczas bardzo obfitej miesiączki. Technologia DynamicFit™ z 3D expansion sprawia, że tampon idealnie dopasowuje się do ciała i doskonale pochłania cały płyn, uniemożliwiając jego wypływ się na zewnątrz. Każda kobieta, której miesiączki są bardzo obfite, na pewno doceni wyjątkowe walory tego produktu.

Kategorie
Zdrowie