Lakier żelowy

Każda kobieta chce móc cieszyć się idealnie zadbanymi dłońmi oraz długimi paznokciami. Niestety, rzeczywistość nie zawsze wygląda różowo. Nasze paznokcie często łamią się i pękają i trudno nadać im idealny kształt. Co możemy zrobić w takim przypadku? Jednym z doskonałych rozwiązań, dzięki którym twoje paznokcie mogą prezentować się zjawiskowo są lakiery żelowe. Czym są i w jaki sposób wykonuje się manicure przy ich użyciu? Przekonajmy się.

Czym są lakiery żelowe i jak się je nakłada

Lakiery żelowe to produkty służące do wykonywania manicure, których celem jest nie tylko nadanie płytce atrakcyjnego wyglądu i koloru, ale również wymodelowanie i wydłużenie jej. Przedłużanie paznokci z wykorzystaniem tej metody jest bezpiecznym rozwiązaniem, które nie ma negatywnego wpływu na stan paznokci. Co więcej, efekt zastosowania lakieru żelowego utrzymuje się przez długi czas – wymaga jedynie uzupełnienia co 2-3 tygodnie. Lakier umieszcza się na paznokciu nadając mu pożądany kształt i długość a następnie utwardza się go za pomocą promieniowania UV.

Jaki lakier warto wybrać?

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele lakierów żelowych oferowanych przez różnych producentów. Nie wszystkie są jednak warte naszej uwagi. Jeśli zależy ci na tym, by twoje dłonie prezentowały się pięknie warto sięgnąć po lakier żelowy jednej z czołowych firm, marki Semilac. To starannie opracowany skład, który zapewnia trwałość manicure. Jednocześnie lakiery tej firmy nie mają negatywnego wpływu na naturalną płytkę paznokcia.

Lakiery żelowe Semilac dostępne są w wielu różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu bez trudu znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie. Co więcej, produkty tej marki wyróżnia łatwość nakładania. Idealne wyprofilowanie kształtu paznokcia nie powinno więc stanowić żadnego problemu.

Jak widzisz, manicure wykonany lakierem żelowym to dobre rozwiązanie dla pań, którym zależy na tym by ich paznokcie miały idealny kształt. Stosowanie wysokiej jakości lakierów jest całkowicie bezpieczne a efekt utrzymuje się przez długi czas. Nie dziwi więc fakt, że popularność lakierów żelowych wciąż rośnie.

Kategorie
Poradniki